Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące


Harmony by Ikson @ikson
Music provided by Free Music for Vlogs youtu.be/dJ99K4i1SrE

UCZNIOWIE I LO NA MECZU SIATKARSKIM PLUS LIGI


W sobotę 10 grudnia 2022 r. uczniowie klasy sportowej 1b oraz uczestnicy zajęć SKS z piłki siatkowej wraz z opiekunami: p. Pauliną Kłos, p.Eweliną Buszko i rodzicami p. Sabiną Semeniuk i p. Marcinem Kosińskim wybrali się na mecz siatkówki Plus Ligi pomiędzy Cerrad Enea Czarni Radom a Indykpol AZS Olsztyn.

Czytaj więcej...

Kozienicki Bieg Niepodległości 2022


8 listopada o godz. 11:11 na stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim w Kozienicach odbył się Kozienicki Bieg Niepodległości z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

V Mistrzostwa Kozienic w lekkoatletyce


W sobotę 22 października 2022 r. uczniowie naszego liceum pod opieką p. Pauliny Kłos wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez Klub Sportowy UKS "olimp" Kozienice oraz KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Rywalizowali w biegach na 600m, 60m, skoku w dal oraz na dystansie 1 mili.

Czytaj więcej...

Lokalny bieg charytatywny z BBL na stadionie


Szczytny cel psychiatria i psychologia dziecięca.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej o puchar dyrektora szkoły


W piątek 7.10.2022 odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Do ścisłego finału awansowało po dwie drużyny (grupa A – „Dominatorzy” i „7 Wspaniałych” oraz grupa B - „FC Kaczusie” i „Kapibary”).

Czytaj więcej...

Sukcesy Weroniki Tarczyńskiej

Weronika Tarczyńska z I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach i Dominika Pruszczyk wygrywają walki półfinałowe i wchodzą do finałów Mistrzostw Świata!

Czytaj więcej...