Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.


Track info:
Las Palmas - Scandinavianz
Music promoted by “FM - Free Music”
Video Link: https://bit.ly/407gJnz
Download: http://bit.ly/3T4yL7u
Music provided by Scandinavianz: Las Palmas - Scandinavianz
Author Download/Stream: http://bit.ly/42gSlBY

Wywiad z uczennicą naszego liceum

Zapraszamy do lektury wywiadu z Weroniką Tarczyńską uczennicą klasy 4a przeprowadzonego przez naszego absolwenta Łukasza Wójtowicza - studenta dziennikarstwa UW.

Czytaj więcej...

VI MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE


W sobotę 14 października 2023 r. 20 uczniów naszego liceum pod opieką nauczycieli WF: Pauliny Kłos i Eweliny Buszko wzięło udział w „VI Mistrzostwach Kozienic w Lekkiej Atletyce” oraz „IV Kozienickiej Mili” organizowanych przez UKS Olimp Kozienice oraz KCRiS.

Czytaj więcej...

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 2023


W dniach 4-6 października 2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbył się „Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły” zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: Paulinę Kłos, Filipa Chrapka i Ewelinę Buszko.

Czytaj więcej...

DZIEŃ SPORTU W I LO


1 czerwca 2023 r. odbył się szkolny Dzień Sportu. Główną częścią programu była konkurencja "MISTRZOWIE SPORTU", w której uczniowie wykonywali zadania m.in.: taneczne, koszykarskie, piłkarskie, siatkarskie. Wśród wszystkich klas rozlosowane zostały 3 vouchery o wartości 100zł.

Czytaj więcej...

I MISTRZOSTWA POWIATU KOZIENICKIEGO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU


29 maja 2023 r. odbyły się zawody na krytej pływalni w Kozienicach. Organizatorem zawodów było I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Kozienicach oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Do współorganizacji dołączył Uczniowski Klub Sportowy AQUATOR Kozienice.

Czytaj więcej...

Rozbiegane ZieLOne!


W piątek 19 maja 2023 r.uczniowie naszego liceum wzięli udział w imprezie sportowej "Rozbiegane Kozienice" organizowanej przez KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Czytaj więcej...