Osiągnięcia szkoły

OFERTA EDUKACYJNA DLA KANDYDATÓW PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Kandydaci mają do wyboru cztery klasy z następującymi blokami przedmiotów  w   zakresie rozszerzonym:

• I pA – biologia, chemia
  • I pB – matematyka, geografia; do wyboru: informatyka lub fizyka
  • I pC – j. polski, historia, j. angielski
  • I pD – geografia, wiedza o społeczeństwie, j. angielski

W klasach IpA, IpB, IpD proponujemy:  j. angielski i j. niemiecki, a klasie IpC -  j. angielski i j. francuski.

OFERTA EDUKACYJNA DLA KANDYDATÓW PO GIMNAZJUM

Kandydaci wybierają od klasy II przedmioty w zakresie rozszerzonym:

Przedmioty rozszerzone:

Trzeci przedmiot do wyboru z następujących:

I gA – biologia, chemia

j. angielski, matematyka, informatyka, fizyka

I gB – matematyka, geografia

j. angielski, informatyka, fizyka

I gC – j. polski, historia

j. angielski, wos, geografia

I gD – geografia, wiedza o społeczeństwie

j. angielski, historia, j. polski

W klasach IgA, IgB, IgD proponujemy:  j. angielski i j. niemiecki, a klasie IgC -  j. angielski i j. francuski.

Klasy: I pA, I gA – oferta dla kandydatów na studia medyczne dla zawodów: lekarz, weterynarz, fizjoterapeuta, masażysta, ratownik medyczny, opiekun osoby niepełnosprawnej, dietetyk, kosmetolog oraz innych z zakresu opieki medycznej, terapii, pracy socjalnej, a także kryminalistyki i medycyny sądowej oraz dla chętnych na uczelnie techniczne, politechnikę, itp.

Klasy: I pB, I gB - to propozycje dla osób zainteresowanych naukami ścisłymi, studiami na politechnice, AWF, SGH, SGGW, uczelniach ekonomicznych i technicznych oraz na kierunkach: architektura, budownictwo, ekonomia, finanse i rachunkowość, itp.

Klasy: I pC, IgC - oferta dla uczniów zainteresowanych naukami humanistycznymi, prawem, administracją, studiami na kierunkach filologicznych (drugi język to j. francuski) oraz na kierunkach: dziennikarstwo, politologia, filozofia, socjologia, teatrologia,  filmoznawstwo, lingwistyka, psychologia, pedagogika, itp.

Klasy: I pD, I gD – oferta dla kandydatów na uczelnie ekonomiczne, prawo, administrację, geodezję, turystykę i rekreację, europeistykę, stosunki międzynarodowe, filozofię, psychologię, socjologię, kulturoznawstwo itp.