Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

SANLOREMO - KRÓTKA HISTORIA

SanLOremo to festiwal młodych talentów, który odbywa się w liceum nieprzerwanie od 1986r. Ówczesna młodzież zafascynowana była królującą wtedy włoską muzyką disco. Nurt italo dance był w tym czasie niezwykle popularny także wśród naszych licealistów, o czym świadczy nazwa konkursu. (Sanremo - włoska miejscowość, w której po raz pierwszy w 1951r. w Teatrze Ariston organizowany był Festiwal Piosenki Włoskiej)

Pierwotnie festiwal SanLOremo miał formę muzycznych konfrontacji międzyklasowych, z czasem jego popularność i zasięg rosły. Organizatorami konkursu byli sami uczniowie, zaś jurorami nauczyciele. Nagrody były symboliczne - najczęściej dyplomy własnoręcznie wykonane przez uczniów (nie było wtedy komputerów :D, drukarek też nie :P).

Obecnie festiwal SanLOremo staje się coraz bardziej profesjonalny. Szkoła dysponuje nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz hojności sponsorów, nagrody stają się coraz atrakcyjniejsze (wzmacniacze do gitar np. Orange, Peavey; crash, hi-hat, pałki, mikrofony np. shure; futerały, struny do gitar, okablowanie) :]. Wszystko to sprawia, iż co roku zwiększa się liczba uczestnikOOF reprezentujących różne nurty od hip-hop'u przez alternatywny rock, punk rock, hindi rock, rock 'n' roll i ... :-)

         


        

36 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo
28.02.2024r. godz. 1100

Regulamin 36 Festiwalu Młodych Talentów SanLOremo [*.pdf]

(zgłoszenia prosimy wysyłać do 25.02.2024r.)