Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

I LO z tytułem „KREATYWNA SZKOŁA”


Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasze liceum zostało zwycięzcą konkursu EDUKREATOR NA MAZOWSZU w kategorii  "Kreatywna szkoła ponadpodstawowa" na terenie gminy/miasta do 50 tys. mieszkańców. Organizatorem konkursu był Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nagrodą w konkursie oprócz prestiżowego tytułu, jest nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł. Nagrodę odebrały w dniu 8 grudnia 2022 roku Pani Dyrektor Ewa Malec i Pani Wicedyrektor Mariola Worobiec podczas II Gali ,,Rok w Kulturze na Mazowszu” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie.
Nasze liceum doceniono za dbanie o kreatywny rozwój ucznia poprzez upowszechnianie kultury, a także wsparcie naukowo-pedagogiczne nauczycieli, system zajęć pozalekcyjnych, infrastrukturę oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne.
Zadanie konkursowe przygotowały p. Monika Lis i p. Mariola Worobiec.
Cieszy nas bardzo, iż praca wszystkich nauczycieli została doceniona i nagrodzona. To wielki sukces całej społeczności szkolnej.