Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

SanLOremo 2020

28 lutego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach po raz kolejny odbył się Festiwal Młodych Talentów SanLOremo.  Impreza odbyła się już po raz 34, a w tym roku  oprócz wokalistów i zespołów muzycznych widownia mogła podziwiać także występy taneczne.
W tegorocznym festiwalu udział wzięło 17 artystów, którzy zaprezentowali utwory własne, a także covery znanych przebojów. Wykonawców oceniało jury w składzie: uczniowie Antoni Kopyt z kl. IpA, Nikola Dziuba z kl. IIC i Mikołaj Kurek z kl. IIIA, a także przedstawiciele nauczycieli: Monika Lis-Seremak i Paulina Kłos.

Zwycięzcami konkursu tegorocznego festiwalu zostali:

I miejsce: Daria Ambroziak

II miejsce: Klaudia Kurowska

III miejsce: Karolina Janeczek

 

 

Oprócz nagród głównych jury przyznało nagrody dodatkowe:

 

Osobowość Sceniczna – Łukasz Wójtowicz

Odkrycie Roku – Z zielonym Liceum pomagasz, ratujesz – zwierzęta adoptujesz

Talent Roku – 1gBreak

Projekt Roku – Disco Stars

 

Młodzież  wybrała  swojego faworyta i przyznała Nagrodę Publiczności. Nagroda powędrowała do duetu w składzie Maciej Wypych i Krystian Jasek.

 

Podczas festiwalu można było zakupić pyszne ciasta przygotowane przez uczniów liceum. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany uczniowi znajdującemu się w najtrudniejszej sytuacji finansowej.

 

Za organizację tegorocznego festiwalu odpowiedzialna była klasa IIA z wychowawczynią Mariolą Worobiec i nauczycielką Izabelą Barcikowską-Poździk.