Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej 2021

W dniu 28.10.2021r. na hali sportowej KCRIS odbyły się eliminacje do Finału Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej, w których udział wzięło 10 drużyn.

Rozgrywki między drużynami odbyły się w podziale na dwie grupy. Do finału rozgrywek awansowały cztery drużyny: po dwie najlepsze z każdej grupy.

Mecze finałowe odbyły się 5.11.2021 w Sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. O trzecie miejsce zmierzyli się reprezentanci klas: 2A oraz 3 gC. Zwycięzcą tego meczu okazała się klasa 2A.

W meczu o pierwsze miejsce rywalizowali ze sobą uczniowie z klas: 3gB oraz 3gA. Lepsza okazała się drużyna reprezentantów 3gB wygrywając cały turniej. Tym samym drużyna 3gA uplasowała się na drugim miejscu.

Po zakończeniu rozgrywek dla wszystkich uczestników zatańczyła szkolna grupa Cheerleaderek oraz nastąpiła uroczysta dekoracja trzech najlepszych drużyn turnieju.  Puchary i dyplomy wręczyły organizatorki turnieju p. Ewelina Buszko oraz p. Paulina Kłos.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy z pasją i zaangażowaniem przystąpili do rozgrywek!