Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

X Otwarte Mistrzostwa Sudoku

10 kwietnia 2017 roku w I liceum Ogólnokształcącym odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Sudoku I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, w których uczestniczyło 25 uczniów z: Publicznego Gimnazjum nr 1, Publicznego Gimnazjum nr 2, Publicznego Gimnazjum ze Świerży Górnych,  I Liceum Ogólnokształcącego.

Organizatorka mistrzostw pani Joanna Piwońska powitała zebranych i dokonała podsumowania pierwszej dekady konkursów.

Następnie uczniowie rozwiązywali zadania o różnym poziomie trudności w dwóch etapach: eliminacje – finał. Komisja składająca się z nauczycielek matematyki w poszczególnych szkołach: Katarzyny Król (PG1), Danuty Reguły(PG) Świerże Górne, Małgorzaty Gajdy (PG2), Joanny Piwońskiej (I LO)oraz uczniów samorządu szkolnego I LO – Damiana Jaska i Marty Kusal  po rundzie finałowej wyłoniła zwycięzców:

 I miejsce – Oliwia Kędra z PG 1

 II miejsce –Michał Karbowiak  PG Świerże Górne

 III miejsce – Daria Mazur z PG 1

Tuż za podium uplasowali się gospodarze: Weronika Marchewka (kl IIc-IV miejsce, Daniel Kuciak ( kl IIIa-V miejsce), Dominika Pyrka (kl IIa – VI miejsce). Po zmaganiach indywidualnych  do potyczek logicznych przystąpiły drużyny z poszczególnych szkół. Ten trudny maraton zmagań umysłowych zwycięsko zakończyli gimnazjaliści z PG 1, którym serdecznie gratulujemy.

Na koniec pani Ewa Malec Dyrektor  I LO podziękowała uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w mistrzostwach i zaprosiła na następne za rok.