Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

28 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo

7 stycznia 2014r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Kozienicach, już po raz 28 zorganizowano, wpisany w tradycję szkoły, Festiwal Młodych Talentów SanLOremo. W tegorocznej edycji zaprezentowały się trzy zespoły młodzieżowe:

„Darmowe Piwo”

„Łups!”

„Trójka na minutkę”

 

Zabawa, której patronowali pani dyrektor Ewa Malec i starosta Powiatu Kozienickiego - Janusz Stąpór, rozpoczęła się o godzinie 18.00. Przedstawiciel samorządu uczniowskiego – Artur Bębeńca powitał zebranych i w kilku słowach przedstawił uczestników festiwalu, a także sponsorów, którzy, jak co roku wspomogli imprezę. Brawurowy  występ zespołu „Darmowe Piwo” rozgrzał publiczność swoimi utworami. Wszyscy doskonale się bawili i oczekiwali na prezentację kolejnych uczestników. Zespoły „Łups! ” i „Trójka na minutkę” mocnym brzmieniem swoich utworów także porwały publiczność.

Zespoły zaprezentowały naprawdę wysoki poziom. Nagrodę główną otrzymał, przy wielkim aplauzie, zespół „Darmowe Piwo”, którego skład, w znacznej części, tworzą uczniowie naszej szkoły. Pozostali uczestnicy również zostali docenieni za swoje występy. Cieszy więc fakt, że SanLOremo nie tylko bawi, ale też integruje młodych ludzi we wspólnych działaniach, pozwala im rozwijać swoje talenty i daje możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.