Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

19 października nasza szkoła miała wyjątkowego gościa

Mury zieLOnego odwiedziła jego absolwentka - Kinga Zawodnik, znana z programów telewizyjnych oraz działalności w mediach społecznościowych na rzecz zdrowego trybu życia oraz samoakceptacji i tolerancji.

Spotkanie dotyczyło różnych form hejtu, z którym niejednokrotnie mierzą się młodzi ludzie oraz sposobów, jak sobie z nim radzić. Kinga opowiedziała o swoich doświadczeniach i zachęcała młodzież do proszenia o pomoc w trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim propagowała życzliwość, wzajemną pomoc i tolerancję.
Wizyta Kingi w szkole była także doskonałą okazją do wspomnień z czasu jej nauki w zieLOnym. Dyrektor Ewa Malec przedstawiła ją społeczności szkolnej z innej strony niż czynią to media. W spotkaniu uczestniczyła także była wychowawczyni Kingi  Maria Wojtyna, która również podzieliła się swoimi wspomnieniami związanymi z tą wyjątkową uczennicą.
Wiele ciepłych słów o Kindze powiedziała także Wicestarosta Powiatu Kozienickiego Małgorzata Bebelska, która od początku kariery bardzo Kindze kibicuje.
Podczas spotkania w sali gimnastycznej był czas na poważną dyskusję, ale także wspólny śmiech, a nawet wspólne śpiewanie singla naszego gościa. Po zakończeniu oficjalnej części był czas na zdjęcia i prywatne rozmowy.
To było niezwykle miłe spotkanie i mamy nadzieję, że Kinga jeszcze niejednokrotnie odwiedzi swoje liceum.
Autor: Monika Lis i Mariola Worobiec