Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 2023


W dniach 4-6 października 2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbył się „Szkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły” zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: Paulinę Kłos, Filipa Chrapka i Ewelinę Buszko.
W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn. Zawody rozegrano systemem grupowym i pucharowym. W pierwszej fazie drużyny walczyły w dwóch grupach A i B, rozgrywając mecze „każdy z każdym”. Z grupy A do półfinału awansowała kl. 2B oraz kl. 1F, natomiast z grupy B zwycięsko wyszli uczniowie kl. 1D i kl. 4A. Po meczach półfinałowych rozegrano mecz o trzecie miejsce, w którym wygrała klasa 4A, pokonując 1F wynikiem 3:0. W finale znaleźli się uczniowie kl. 2B i 1D, prezentując zaciętą walkę zakończoną bezbramkowym remisem. O zwycięstwie zdecydował konkurs rzutów karnych, w którym lepsi okazali się uczniowie kl. ID, zapewniając sobie pierwsze miejsce w Turnieju.
Królem strzelców został Filip Chołuj (kl. 1D) zdobywając 15 bramek, a tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Maksymiliana Godlewskiego (kl. 1D)
Turniej uświetnił występ taneczny i głośny doping szkolnej grupy Cheerleaders pod kierownictwem Eweliny Buszko.