Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Studniówka 2022 w I LO w Kozienicach

W sobotni wieczór 15 stycznia 2022 roku w „Jagiellonce” odbyła się studniówka trzecioklasistów I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Uczniowie rozpoczęli ten wyjątkowy i długo wyczekiwany bal tradycyjnym polonezem poprowadzonym przez panią dyrektor Ewę Malec oraz wychowawców klas maturalnych: Małgorzatę Potent-Ambroziewicz, Alicję Wieczorek oraz Joannę Molendę.

Radość i podekscytowanie towarzyszące młodzieży udzieliły się wszystkim zebranym, którzy ze wzruszeniem obserwowali kolejne figury pięknego układu wyćwiczonego pod okiem pani Pauliny Kłos. Po tradycyjnym tanecznym otwarciu balu nadszedł czas na podziękowania, życzenia i gratulacje. Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Ewa Malec, która podkreślając wyjątkowość tegorocznego balu, życzyła uczniom powodzenia w realizacji życiowych planów. Sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, dobrze zdanej matury i dostania się na wymarzone kierunki studiów życzyli młodzieży przybyli goście: Wicestarosta Powiatu Kozienickiego pani Małgorzata Bebelska, Burmistrz Gminy Kozienice pan Piotr Kozłowski, Przewodniczący Rady Powiatu pan Włodzimierz Stysiak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Kozienicach pan Ryszard Zając. Gratulacje i wyrazy wdzięczności wyraziła także przedstawicielka Rady Rodziców pani Iwona Kozińska, która podziękowała za trud włożony w naukę i wychowanie uczniów. Nie zabrakło także życzeń i serdecznych wspomnień przekazanych w imieniu społeczności uczniowskiej liceum przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Ewę Mojsiuszko oraz Łukasza Wójtowicza. W imieniu maturzystów głos zabrała Laura Nowakowska – uczennica klasy 3gC, która w serdecznych słowach podziękowała Dyrekcji Szkoły, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość – szczególnie w czasie nauki zdalnej.

Pani Dyrektor oraz wychowawczynie klas trzecich zostały obdarowane pięknymi kwiatami a także pamiątkowymi portretami, które wywołały radość i wzruszenie. Trwająca do białego rana zabawa rozpoczęła symboliczne odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości. Życzymy trzecioklasistom siły i wytrwałości w nauce, by wysokie wyniki matury były okazją do kolejnego świętowania.