Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego - „Mein start mit Deutsch!"

 

Uczennica klasy IA Katarzyna Krupa została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Mein Start mit Deutsch!” organizowanego przez Instytut Goethego w Warszawie.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 1 szkół ponadpodstawowych i klas 7 szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego we wrześniu 2021 roku. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu krótkiego filmu w stylu filmów na TikToku, w którym należało przedstawić to, czego dana osoba nauczyła się po niemiecku od początku roku szkolnego.
Kasia zaprezentowała swoje umiejętności językowe, również „łamańce językowe”, przy dźwiękach utworu „Dla Elizy” Ludwiga van Beethovena, który sama zagrała na ukulele.
Finaliści konkursu zostali zaproszeni na spotkanie online z Joanną Sajdak (Made.by.Asha), influencerką, która propaguje naukę języka niemieckiego poprzez swoje filmiki na TikToku. Ponadto laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe od Goethe Institut.
Opiekunką była nauczycielka języka niemieckiego Izabela Barcikowska-Poździk.
GRATULUJEMY!!!