Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Finał projektu ,,O wolności poprzez sztukę”

Przed Premierą!

Wielkimi krokami zbliża się finał projektu ,,O wolności poprzez sztukę”, realizowanego przez Grupę Nieformalną z I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.

Dnia 4 listopada 2021 r. w Centrum Kulturalno-Artystycznym im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach odbędzie się premiera spektaklu pt. ,,Kim jesteśmy?”, przygotowanego przez grupę aktorów-amatorów. Sztuka zostanie poprzedzona wykładem, który poprowadzą organizatorki projektu: pani Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek i pani Joanna Kuźmińska. Teatralnym występom będzie towarzyszyła wystawa prac plastycznych, nadesłanych przez mieszkańców Gminy Kozienice w ramach konkursu pt. ,,Wolność kocham i rozumiem”.

Aktualnie trwają intensywne przygotowania do spektaklu. Dwa razy w tygodniu aktorzy spotykają się na próbach w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Kilka z nich odbyło się już w sali koncertowo-kinowej, gdzie organizatorzy mogli przetestować oświetlenie.

Z niecierpliwością czekamy na końcowe efekty pracy naszych lokalnych artystów. Wszystkich serdecznie zapraszamy na premierę, do zobaczenia wkrótce!