Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2021

W dniu 22.10.2021 (piątek) nasza szkoła świętowała Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Liceum co roku włącza się w organizację tego święta, często zmieniając jednak formę.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Baśnie i legendy z całego świata”. W związku z przewodnim motywem tegorocznych obchodów biblioteka szkolna przygotowała zadania, w które mogły zaangażować się wszystkie klasy, czyli:

• wspólne czytanie fragmentów baśni lub legend polskich i światowych oraz ich kreatywne uzupełnianie. Jesteśmy przekonani, że z pomysłowością naszych uczniów, ich wersje, w niczym nie ustępowały oryginałom ORAZ

• „Baśniowe Przebieranki”, czyli konkurs polegający na udziale całej klasy lub wybranych reprezentantów, którzy wystąpili w stroju bądź strojach nawiązujących do wybranego przez siebie motywu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się z wykorzystaniem szacownego jury w składzie: Anna Liwocha, Mariola Worobiec, Justyna Kwaśnik oraz Izabela Barcikowska-Poździk. Wynik był jednomyślny, chociaż musimy przyznać, że niejedna z klas zaskoczyła nas swoim pomysłem na udział w konkursie. Cieszymy się, że możemy w tym miejscu wyróżnić zwycięską klasę 2A wraz z wychowawczynią panią Joanną Piwońską, która w humorystyczny sposób zaprezentowała znanego wszystkim Shreka.
Dziękujemy również uczniom z klasy 3gB (działającym również w kole bibliotecznym) za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji obchodów bibliotecznego święta, a także naszą niesamowitą pomoc techniczną zajmującą się nagłośnieniem, bez której nie dalibyśmy rady!
Cieszymy się z tego, że nasze wydarzenie wywołało tyle uśmiechu i zapraszamy do szkolnej biblioteki