Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022


1 września 2021 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022. Licealiści zebrali się tradycyjnie na sali gimnastycznej, i choć ze względu na sytuację epidemiologiczną, zachowywali dystans a uśmiechy ukryte były pod maseczkami, radości ze spotkania w szkole nie dało się ukryć.

Zgromadzonych powitała pani dyrektor Ewa Malec, która w serdecznych słowach zwróciła się do wszystkich obecnych, a w szczególności do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Następnie przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

Na uroczystości obecna była pani Małgorzata Bebelska - Wicestarosta Powiatu Kozienickiego, która odczytała listy gratulacyjne oraz wręczyła nagrody rzeczowe dla najlepszych tegorocznych maturzystów.

Nagrody Starosty Powiatu Kozienickiego i Burmistrza Miasta i Gminy otrzymali:

Miłosz Jabłońska z kl.IIIA

Aleksandra Kocyk z kl.IIIA

Barbara Kania z kl.IIIA

Karolina Agnieszka Pietrzyk z kl.IIIA

Oliwia Kwiatkowska z kl. IIIA

Kamila Ewelina Niebrzegowska z kl. IIIA

Następnie pani dyrektor życzyła zebranym miłej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym i zaprosiła zgromadzoną młodzież na pierwsze spotkania z wychowawcami.