Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w liceum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Punktualnie o godzinie 9:00 pani dyrektor Ewa Malec powitała zebranych w sali gimnastycznej. Spotkaniu towarzyszyły odpowiednie zasady sanitarne. 

W uroczystości uczestniczyli: sekretarz Starostwa Powiatowego w Kozienicach Jarosław Chlewicki, zastępca Burmistrza Gminy Kozienice Mirosław Pułkowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców I LO Iwona KozińskaNa początku pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, wymieniając liczne sukcesy, które mimo trudności nauki zdalnej i czasu pandemii odnieśli nasi uczniowie w różnorodnych konkursach i olimpiadach. Następnie uczniowie z najwyższą średnią odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za celujące wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Goście dziękowali za pracę z młodzieżą i życzyli udanych wakacji. Także przedstawiciele uczniów: Weronika Wachnik i Igor Szewczyk z kl. IIpc wygłosili przemówienia skierowane do młodzieży i nauczycieli. Były to podziękowania za trud pracy włożony przez nauczycieli szczególnie podczas nauki zdalnej, za współpracę  i okazaną pomoc, jak również miłe życzenia na czas wakacji i odpoczynku. Dekoracja sali przygotowana przez uczennice z klasy IIpc wyrażała radość z nadejścia wakacji i entuzjastyczne pozbywanie się, „wyrzucanie” wszelkich szkolnych pomocy i sprzętów. 

Po części oficjalnej odbył się występ wokalny uczennic naszej szkoły: Darii Ambroziak z kl. IIpc i Julii Basaj z kl. IIgcPo części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do sal lekcyjnych, aby pożegnać się przed wakacjami. Mamy nadzieję, że wakacje napełnią zarówno uczniów jak i grono pedagogiczne energią pozwalającą na odniesienie równie znacznych sukcesów w nauce i pracy w kolejnym roku szkolnym. Udanych wakacji!