Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

„ZWOLNIENI Z TEORII” – RANKING SZKÓŁ

Z przyjemnością informujemy, iż nasze liceum znalazło się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21. Udział w niej wzięło 277 placówek z całego kraju, a nam udało się zająć wysokie 38 miejsce, co w województwie mazowieckim daje pozycję 8!

Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”. Powstała ona w 2014 roku, by dać każdemu młodemu człowiekowi możliwość tworzenia własnych projektów społecznych i nabywania kompetencji przyszłości, takich jak: współpraca, komunikacja czy przywództwo.

Nasza młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, angażując społeczność lokalną do pracy na rzecz drugiego człowieka, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu. Jest to dla nas wyróżnienie i powód do dumy!