Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 Wolontariusze w Domu Pomocy Społecznej


Wizyty wolontariuszy ze szkolnego koła Szansa w Domu Pomocy Społecznej w Kozienicach stały się już tradycją. Jak co roku odwiedziliśmy  pensjonariuszy,  przynosząc świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

HO, HO, HO......


Jak co roku wolontariusze z naszego liceum z wielką chęcią pomagali w akcjach mikołajkowych.  W strojach Mikołajów i Śnieżynek odwiedzili uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach, a także przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 w Kozienicach oraz Publicznego Przedszkola Nr 6 w Świerżach Górnych.

Czytaj więcej...

Porządki na cmentarzu przed dniem Wszystkich Świętych

Jak co roku, wolontariusze ze szkolnego koła Szansa wybrali się na kozienicki cmentarz wraz z opiekunem Ks. Tomaszem Pastuszką, aby posprzątać groby dawnych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Wolontariusze I LO na Wigilii Miejskiej

W piątek, 15 grudnia 2017r., odbyła się w naszym mieście uroczysta wigilia miejska z przedstawicielami władz miasta oraz proboszczami obu parafii. W organizacji wigilii, już po raz kolejny, pomagali wolontariusze z naszego szkolnego koła Szansa. Przy dźwiękach pięknych kolęd i pastorałek wolontariusze rozdawali opłatek licznie zgromadzonym mieszkańcom Kozienic.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze z I LO życzą wszystkim dużo radości i spokoju.

6 GRUDNIA NASI WOLONTARIUSZE MAJĄ PEŁNE RĘCE ROBOTY…

W roli Mikołaja i Śnieżynek odwiedzili w tym roku przedszkolaków z: Publicznego Przedszkola nr 1 „Pod topolą” w Kozienicach, Publicznego Przedszkola nr 6 w Świerżach Górnych, a także uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach. Każda grupa wolontariuszy przywitana została piosenkami i wierszykami, które przedstawiały podopieczni placówek.

Czytaj więcej...

Mikołajki w liceum


Wolontariusze z grupy ,,Szansa" przygotowali Mikołajki w liceum.

Już Mikołaj grzeje sanie.
Czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi
święty dziadek może spełnić.