III Zespołowy Konkurs Matematyczny

Dnia 18 maja 2014 roku odbyła się trzecia edycja Zespołowego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów naszego powiatu, organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.

Udział w konkursie wzięło 25 zespołów, spośród których wyłoniono dziewięć finałowych drużyn. W sprawdzaniu prac uczestniczyli nauczyciele matematyki uczący w liceum, PG Nr 1 oraz PG Nr 2: Ida Murawska, Joanna Piwońska, Tomasz Urban, Katarzyna Król, Beata Ludwiczak, Katarzyna Wolska. Bardzo dziękujemy Koleżankom z gimnazjów za pomoc!

Poniżej lista finalistów:

1. Kinga Połeć, Jakub Gadecki, Anna Wiśniewska - PG Nr 1 Kozienice.
  2. Piotr Baranowski, Mateusz Paciorkiewicz, Damian Szczyrek - PG Nr 2 Kozienice.
  3. Paweł Spyra, Daniel Szczypiór, Michał Wójtowicz - PG Nr 1 Kozienice.
  4. Adrian Stasiak, Tatiana Majcher, Andżelika Kurek - PG Nr 2 Kozienice.
  5. Maciej Kutyła, Krzysztof Przychodzień, Weronika Kowalczyk - PG Nr 1 Kozienice.
  6. Karol Sitkowski, Emilia Babula, Natalia Szczygieł - PG Nr 2 Kozienice.
  7. Borys Trojanowski, Filip Kowalczyk, Dawid Kowalczyk - PG Nr 2 Kozienice.
  8. Mateusz Wolszczak, Adrian Mirka, Agnieszka Piech - PG Nr 2 Kozienice.
  9. Natalia Pacocha, Katarzyna Surowiecka, Magdalena Krześniak - PG Nr 2 Kozienice.

Runda finałowa odbędzie się 24 maja (sobota) o godzinie 1000 w sali numer 23.